Sconto Patrová postel se skříní a stolem EMMET V pinie cascina/bílá

19,499 

Našli jsme Sconto Patrová postel se skříní a stolem EMMET V pinie cascina/bílá ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 19499.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 015742eb0a68 Kategorie:

Popis

Patrová postel s psacím stolem EMMET v **moderním stylu** zefektivní prostor v menším dětském pokoji. Je chytrým řešením do pokoje pro sourozence, které propojuje **postel**, **rohový stůl** a ** šatní skříň**. Palanda se hodí i do studentského pokoje. **Šatní skříň** disponuje šatní tyčí a čtyřmi policemi. Postel má namísto roštů **pevnou desku**, tudíž stačí pro vaše ratolesti vybrat vhodnou matraci z naší široké nabídky a postel bude kompletní. Deska je perforována, aby pod matrací cirkuloval vzduch a nedržela se zde vlhkost. Postel je vyrobena z **laminované dřevotřískové desky**, která je nenáročná na údržbu a je k dispozici ve více barevných provedení, tudíž můžete vybrat ideální variantu dle preferencí vašich ratolestí. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Patrová postel se skříní a stolem EMMET V pinie cascina/bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Patrová postel se skříní a stolem EMMET V pinie cascina/bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz