Sale!

Sconto Pojízdný vozík KSC01WT bílá

849 

Našli jsme Sconto Pojízdný vozík KSC01WT bílá ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 1149.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 2d864617e583 Kategorie:

Popis

Plastový pojízdný vozík KSC01WT se díky mnohostrannému využití hodí nejen do kuchyně, ale i do koupelny či pracovny. Police s drážkami na povrchu, které mají mezi sebou odstupy (dno ode dna polic) o výškách 34 cm a 24 cm, vám poskytnou dostatečně velký úložný a zároveň odkládací prostor se zvýšenými okraji ze třech stran pro bezpečný, přehledný a snadno přístupný systém ukládání věcí. Vozík snadno a rychle přemístíte podle potřeby a to díky univerzálním otočným kolečkům o 360° s brzdami, které zabrání nežádoucímu pohybu. Pevný a odolný plastový materiál v bílé barvě, je nenáročný na údržbu. Při rovnoměrném zatížení, snese vozík celkovou zátěž až do 18 kg. Snadná a rychlá montáž. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Pojízdný vozík KSC01WT bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Pojízdný vozík KSC01WT bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz