Sale!

Sconto Policová skříň PARKER II alpská bílá, hloubka 54 cm

5,499 

Našli jsme Sconto Policová skříň PARKER II alpská bílá, hloubka 54 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 6499.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 25024e923294 Kategorie:

Popis

Policová skříň PARKER vám poskytne vnitřní úložný prostor v podobě **4 vložených polic**. Každá police má nosnost 25 kg. Celková šířka skříně je 47 cm, skvěle se tedy hodí **i do menších prostor**. **Výška 210 cm** zabezpečuje dostatečnou výšku jednotlivých polic. Díky svému jednoduchému designu se skvěle hodí do ložnice, šatny i předsíně jako botníková skříň. Navíc lze dveře namontovat na pravou i levou stranu a vy si tak otevírání skříně uzpůsobíte vašemu interiéru. Korpus i dveře jsou vyrobeny z lamina v matném odstínu alpské bílé barvy, jedná se o **materiál nenáročný na údržbu**. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Policová skříň PARKER II alpská bílá, hloubka 54 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Policová skříň PARKER II alpská bílá, hloubka 54 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz