Sale!

Sconto Postel ADDISON dub wotan/šedá, 160×200 cm, 2 noční stolky

8,299 

Našli jsme Sconto Postel ADDISON dub wotan/šedá, 160×200 cm, 2 noční stolky ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 10999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 155470172d18 Kategorie:

Popis

Jednoduchý design a funkčnost vám poskytne postel ADDISON. Přírodní vzhled, který velmi věrohodně napodobuje dekor dubu wotan, a šedá barva v dolní části čela, dohromady působí příjemným útulným dojmem. Kování po stranách jsou decentním ozdobným prvkem. K celkové stabilitě postele přispívají nožky. Rám postele a čelo jsou vyrobeny z odolného materiálu, který je snadný na údržbu. V naší nabídce hravě vyberete rošt i matraci, aby byla postel kompletní. Součástí jsou dva noční stolky, které vám poskytnou praktický úložný a odkládací prostor, který budete mít stále po ruce. Prostor je jednoduše rozdělen na otevřený v dolní části a krytý v podobě zásuvky s kovovým mechanismem a tichým chodem při vysouvání v horní části. Úchytky usnadňují manipulaci při každodenním užívání. Snadná a rychlá montáž. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Postel ADDISON dub wotan/šedá, 160x200 cm, 2 noční stolky - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Postel ADDISON dub wotan/šedá, 160x200 cm, 2 noční stolky - nábytek SCONTO nábytek.cz