Sale!

Sconto Postel ANGEL 90 dub craft bílý, 90×200 cm

4,999 

Našli jsme Sconto Postel ANGEL 90 dub craft bílý, 90×200 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 6439.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: d04ab93271a3 Kategorie:

Popis

Program ANGEL je moderním řešením nejen pro mladé lidi, ale pro všechny, kteří upřednostňují spojení jemného barevného provedení a moderního stylu a zároveň nenáročnou údržbu. Nábytek je totiž vyroben z odolného lamina, pro které jsou typické vlastnosti jako zvýšená odolnost proti teplu i vlhku, při správném zacházení se jedná o materiál s dlouhou životností. Součástí univerzální postele ANGEL 90 je praktická prostorná zásuvka, kterou lze využít nejen jako úložný prostor, ale poslouží také jako extra místo pro občasné přespání. Zásuvka snese zatížení až do 60 kg. Během montáže si sami určíte, na jakou stranu se bude zásuvka vysouvat. Pevná a stabilní konstrukce postele se středně vysokým čelem, které vám poskytne oporu při sezení a relaxaci, nabízí ložnou plochu o rozměrech 90×200 cm. Bezúchytový typ nábytku. Pro kompletní postel si můžete vybrat z naší nabídky také odpovídající lamelový rošt, který se konkrétně hodí pro tento typ konstrukce postele, a matraci. Snadná a rychlá montáž. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Postel ANGEL 90 dub craft bílý, 90x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Postel ANGEL 90 dub craft bílý, 90x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz