Sale!

Sconto Postel APOLONIE BOX II dub, 160×200 cm

31,999 

Našli jsme Sconto Postel APOLONIE BOX II dub, 160×200 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 44999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 6615e304dd1c Kategorie:

Popis

**Manželská postel APOLONIE BOX II** se díky svému modernímu vzhledu hodí do jakéhokoliv interiéru. Postel je k dispozici v několika barevných variantách a rozměrech lůžka, tudíž si vybere každý zákazník. Postel je dodávána bez matrace a roštu. Určitě si ale matraci a rošt vyberete z naší široké nabídky, aby byla vaše postel kompletní. Postel je vyrobena z **masivního bukového a dubového dřeva**, zaleží jen na vás, jaký typ dřeva si vyberete. Masivní dřevo má vysokou nosnost, odolnost a je nenáročné na údržbu. **Povrchová olejová úprava** dřeva prodlužuje jeho životnost a zároveň poskytuje odolnost proti oděru. Tato úprava je oblíbená hlavně díky tomu, že škrábance nejsou na první pohled viditelné a hlubší stopy se dají odstranit čištěním a místní opravou. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Postel APOLONIE BOX II dub, 160x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Postel APOLONIE BOX II dub, 160x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz