Sale!

Sconto Postel ARIZONA II dub sonoma, 180×200 cm

3,399 

Našli jsme Sconto Postel ARIZONA II dub sonoma, 180×200 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 4479.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 58d6fd5fe105 Kategorie:

Popis

Variabilní postelový program ARIZONA spojuje lehkost, praktičnost i skvělou cenu. Lůžka ARIZONA jsou k dispozici v šířkách od 140 cm do 180 cm a vybrat si můžete z více barevných provedení. Díky plovoucímu vzhledu v kombinaci s moderními barvami vznikla otevřená a vzdušná postel, která vás zve k odpočinku. K rámu postele si můžete zakoupit čelo ve stejném či odlišném dekoru a sestavit si tak lůžko podle svého gusta. Speciální tištěný povrch zaručuje snadnou údržbu a dlouho životnost bez obav z odlupování, ke kterému může časem docházet u foliovaných či laminovaných povrchů. K posteli je zapotřebí dokoupit lamelový rošt a matraci. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Postel ARIZONA II dub sonoma, 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Postel ARIZONA II dub sonoma, 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz