Sale!

Sconto Postel AULIN dub sonoma, 180×200 cm

23,499 

Našli jsme Sconto Postel AULIN dub sonoma, 180×200 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 26199.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 789d9f244089 Kategorie:

Popis

Trápí vás málo místa nebo potřebujete vyřešit nedostatek úložných prostor? Nábytek AULIN v oblíbeném dekoru dub sonoma představuje nejenom hezký, ale i mimořádně praktický a funkční program do vaší ložnice – navržený tak, aby využil každý koutek na maximum. Postel AULIN nabízí komfortní šířku ložné plochy 180 cm, pod ní najdete 3 zásuvky. Další úložný prostor se ukrývá za komfortním výklopným čalouněným čelem, najdete zde dostatek místa pro vaše lůžkoviny. K dispozici je také police na dekorace či knihy. Program AULIN je vyroben z dřevěných materiálů z udržitelných zdrojů. Speciální tištěný povrch zaručuje snadnou údržbu a dlouho životnost bez obav z odlupování. Na našich obchodních domech si můžete objednat jednotlivé kusy nábytkového programu AULIN také v bílé barvě. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Postel AULIN dub sonoma, 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Postel AULIN dub sonoma, 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz