Sale!

Sconto Postel boxspring CHERYL černá, 180×200 cm

29,999 

Našli jsme Sconto Postel boxspring CHERYL černá, 180×200 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 41999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 063760eda393 Kategorie:

Popis

Čalouněná postel CHERYL typu boxspring poskytuje vysoký komfort pro zdravý a bezstarostný spánek. K luxusnímu dojmu pak přispívají výrazné odstíny čalouněné tkaniny společně s dekorativním prošíváním v oblasti čela. Odstín potahu si můžete zvolit ze čtyř barevných variant. Základ vrstvy tvoří spodní pružinová matrace typu bonell, uložená na základním rámu. Na ní je položena další matrace ze studené vysoce elastické HR pěny. Přímo na ložné ploše se nachází topper o rozměrech 180×200 cm, jehož jádro je rovněž ze studené HR pěny. Ten skvěle pokryje matraci a jeho 5 cm výška přispěje k větší pohodlnosti. Potah topperu je lehce odnímatelný a pratelný. Postel taktéž disponuje úložným prostorem otevíratelným z obou stran. K jednoduché manipulaci dopomohou plynové písty. Snadná a rychlá montáž. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Postel boxspring CHERYL černá, 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Postel boxspring CHERYL černá, 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz