Sale!

Sconto Postel boxspring ESTEE světle hnědá, 180×200 cm

32,999 

Našli jsme Sconto Postel boxspring ESTEE světle hnědá, 180×200 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 44999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: d5dd432ae95e Kategorie:

Popis

Celočalouněná postel ESTEE se stane, díky robustní konstrukci s vysokým čelem, dominantou každé ložnice. O vaše pohodlí a zdravý spánek se postará kvalitní matrace UNIQUE BAMBOO, která se skládá z několika vrstev – část matrace s pružinami typu bonell – výška 8 cm, další vrstvu tvoří 7-zónová část matrace s taštičkovými pružinami – výška 12 cm a poslední vrchní vrstva, integrovaný topper, je vyrobena ze studené pěny, jejímiž přednostmi jsou pružnost, fixace, opora těla a vyrovnávání teplotních rozdílů. Výška ložné plochy 65 cm umožňuje snadnější pohodlné vstávání. Plastové nohy, o výšce 8 cm ve stříbrné barvě, podporují celkovou stabilitu postele. Snadná a rychlá montáž. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Postel boxspring ESTEE světle hnědá, 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Postel boxspring ESTEE světle hnědá, 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz