Sconto Postel boxspring PAOLA modrá

46,999 

Našli jsme Sconto Postel boxspring PAOLA modrá ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 46999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 0b3e4599b076 Kategorie:

Popis

Není nad to si lehnout do postele, relaxovat s knihou nebo jen tak podřimovat. Boxspring postel PAOLA je pro to jako dělaná. Čalouněné dvoulůžko kontinentálního typu s dominantním vysokým čelem přímo vybízí k relaxaci. **Zvýšená ložná plocha** zajistí pohodlné a snadné vstávání z postele. Součástí postele jsou **komfortní matrace s několika vrstvami**. Spodní **vrstva je z bonellových pružin**, které zajišťují pevnou oporu a velmi dobře roznáší tlak těla. Prostřední vrstva se skládá z volně ložené **7 zónové visco pěnové matrace s vetkanými stříbrnými vlákny**. Poslední vrstvou je **ochranný topper ze studené pěny**, který sjednocuje celou ložnou plochu postele a **chrání** ostatní vrstvy **před proležením**. Postel PAOLA nabízí královské zázemí pro váš odpočinek, relaxaci a spánek. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Postel boxspring PAOLA modrá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Postel boxspring PAOLA modrá - nábytek SCONTO nábytek.cz