Sale!

Sconto Postel boxspring ZUMBA antracitová, 180×200 cm

49,999 

Našli jsme Sconto Postel boxspring ZUMBA antracitová, 180×200 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 67999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 5ae112558d2a Kategorie:

Popis

Exkluzivní boxspringová postel ZUMBA nabízí kombinaci vysokého komfortu a elegantního designu. Dělené čelo postele může posloužit jako odkládací prostor pro menší předměty. Zajisté oceníte úložný prostor v rámu postele, který se bude hodit k uskladnění ložního prádla. Nespornou výhodou postele je elektricky polohovatelný rošt, který je ovládán pomocí ovladače, jež je uložen na boku postele. Postel disponuje systémem vrstvenných matrací, kdy spodní a prostřední vrstvu tvoří komfortní 7 zónové taštičkové matrace. Na těchto matracích je umístěn oboustranný topper o výčce 4 cm. Toto vrstvení pomáhá ke kvalitnějšímu spánku. Postel je položena na nožkách o výšce 10 cm. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Postel boxspring ZUMBA antracitová, 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Postel boxspring ZUMBA antracitová, 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz