Sale!

Sconto Postel BROOKE alpská bílá/šedá, 180×200 cm

7,299 

Našli jsme Sconto Postel BROOKE alpská bílá/šedá, 180×200 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 9999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: dcc76afb01b1 Kategorie:

Popis

Jednoduchý rám postele BROOKE a čelo jsou vyrobeny z odolného materiálu, který je snadný na údržbu. Odstín alpská bílá v kombinaci s šedou barvou, která kontrastním způsobem zvýrazňuje rám postele, společně podtrhují elegantní moderní provedení. Výška ložní plochy bez matrace činí 41 cm. V naší nabídce hravě vyberete rošt i matraci, aby byla postel kompletní. K celkové stabilitě přispívají nenápadné nožky, které jsou zasazeny ze spodní strany konstrukce postele. Součástí jsou dva noční stolky, které vám poskytnou praktický úložný a odkládací prostor, který budete mít neustále po ruce. Prostor je jednoduše rozdělen na otevřený v dolní části a krytý v podobě zásuvky s kovovým mechanismem a tichým chodem při vysouvání v horní části. Úchytky usnadňují manipulaci při každodenním užívání. Snadná a rychlá montáž. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Postel BROOKE alpská bílá/šedá, 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Postel BROOKE alpská bílá/šedá, 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz