Sale!

Sconto Postel CHARLOTTE šedá, 180×200 cm

39,999 

Našli jsme Sconto Postel CHARLOTTE šedá, 180×200 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 54999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: d1fee00081eb Kategorie:

Popis

Moderní čalouněná postel CHARLOTTE představuje kombinaci vysokého komfortu a praktické funkčnosti. Atraktivní decentní i výrazné barevné provedení. Uvnitř rámu postele se nachází, pod každou matrací zvlášť, integrovaný dělený úložný prostor, který je snadno přístupný z obou stran postele. O vaše pohodlí a zdravý spánek se postará kvalitní matrace UNIQUE SILVER, která se skládá z několika vrstev – spodní vrstva s taštičkovými pružinami – výška 12 cm, střední vrstva s mini taštičkovými pružinami – výška 6 cm a vrchní vrstvu tvoří pěna. Matrace o šířce 180 cm je rozdělena na dvě stejně velké poloviny, které jsou v horní části spojeny topperem, další vrstvou. Matrace se vyznačuje antibakteriálními a hypoalergenními vlastnostmi a disponuje snímatelným potahem, který tak usnadňuje hygienickou údržbu. Stabilitu postele doplňují odolné nohy z lakovaného masivního dřeva. Snadná a rychlá montáž. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Postel CHARLOTTE šedá, 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Postel CHARLOTTE šedá, 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz