Sale!

Sconto Postel DANA tyrkysová, 180×200 cm, s matrací

18,999 

Našli jsme Sconto Postel DANA tyrkysová, 180×200 cm, s matrací ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 30999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 11bfc709ff0f Kategorie:

Popis

Postel DANA nabízí nejvyšší úroveň komfortu pro váš pohodlný a ničím nerušený spánek. Bytelná konstrukce zaujme svým moderním vzhledem, jež je doplněn originálním prošitím čela. Pod zabudovaným roštem, který lze polohovat do různých pozic, se skrývá praktický úložný prostor pro lůžkoviny. Nosnost každé ze stran je 130 kg, proti přetížení je postel chráněna středovým popruhem a kovovým kování s pružinami. Postel je dodávána s vysoce kvalitním setem matrací nebo lze zakoupit také bez matrace. Stabilitu zajišťují lakované nožky z masivního dřeva. Zaujala vás tato postel, ale potřebovali byste ji trochu upravit nebo zvolit jiný rozměr, než jaký vidíte v nabídce? V obchodních domech SCONTO si můžete za příplatek objednat na míru takovou, která bude odpovídat přímo vašim požadavkům. Více informací naleznete v „Typovém plánu“, který se nachází níže v sekci „Ke stažení“. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Postel DANA tyrkysová, 180x200 cm, s matrací - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Postel DANA tyrkysová, 180x200 cm, s matrací - nábytek SCONTO nábytek.cz