Sale!

Sconto Postel ELODIE I dub olej, 80×200 cm

10,999 

Našli jsme Sconto Postel ELODIE I dub olej, 80×200 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 15699.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 1a4e22e47b4f Kategorie:

Popis

**Futonová postel ELODIE** vás zaujme jednoduchými liniemi a moderním designem. Postel se skvěle hodí do dětského pokoje, do studentských pokojů, nebo do ložnice. Dřevěná **konstrukce bez čela umožňuje libovolnou manipulaci** a postel se tak plně přizpůsobí vašemu interiéru. Postel je vyrobená z **masivního dřeva**, které se vyznačuje svoji vysokou odolností a dlouhou životností. **Dřevo je mořené** do různých barevných provedení a navíc je **ošetřeno olejovým nátěrem**, který dřevo napouští a poskytuje odolnost proti oděru. Důvod, proč je tato úprava oblíbená spočívá ve skutečnosti, že škrábance nejsou viditelné a hlubší stopy se dají odstranit čištěním a místní opravou. Postel ELODIE je k dispozici ve více barevných provedeních a rozměrech lůžka. Matraci a rošt si můžete vybrat z naší široké nabídky, aby byla vaše postel kompletní. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Postel ELODIE I dub olej, 80x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Postel ELODIE I dub olej, 80x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz