Sale!

Sconto Postel ESME bílá, 180×200 cm

3,999 

Našli jsme Sconto Postel ESME bílá, 180×200 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 4999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 2f9f2ea7f712 Kategorie:

Popis

Ložnicový program ESME je ideálním řešením pro všechny, kteří se ztotožňují s jednoduchým a čistým designem. Díky neutrálnímu bílému provedení lehce vytvoříte harmonické a útulné místo podle vašich představ. Pečlivě vyrobená a esteticky příjemná postel ESME vám zajistí pohodlí během vašeho odpočinku s ložnou plochou o rozměrech 180×200 cm. Standardní výška provedení čela postele, které je stejně jako rám postele, vyrobeno z lamina. Ke stabilitě postele přispívají také 2 nohy. Aby byla vaše postel kompletní, vyberte si z naší nabídky vhodnou matraci a rošt. Ideálním doplňkem s dodatečným úložným prostorem je noční stolek ESME. Nábytek je dodáván v demontovaném stavu. Určeno k vlastní montáži, k dispozici instalační plán ke stáhnutí. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Postel ESME bílá, 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Postel ESME bílá, 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz