Sale!

Sconto Postel FARGO 15 smrk canyon/šedá, 120×200 cm

5,299 

Našli jsme Sconto Postel FARGO 15 smrk canyon/šedá, 120×200 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 7199.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: c33d856edf0a Kategorie:

Popis

Moderní a stylová, taková je postel FARGO 15. Praktické jednolůžko vás okouzlí industriálními prvky. Kontrast dekoru smrku canion s ocelově šedou barvou jsou typickými industriálními prvky, které do interiéru vnesou kouzlo starých továren. Součástí postele jsou lamelové rošty. Stačí dokoupit matraci a vaše postel bude kompletní. Ideální matraci pro vaše ratolesti zaručeně vyberete z naší široké nabídky. Hlavním materiálem je **laminovaná dřevotřísková deska**, která je doplněna o čelo z **dřevovláknité MDF desky** s ABS hranami. Tento materiál disponuje odolností vůči mechanickému zatížení a působení vlhkosti. Postel je nenáročná na údržbu a lze ji kombinovat s ostatním nábytkem z programu FARGO. Můžete ji ještě doplnit o zásuvkový úložný porstor FARGO 16. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Postel FARGO 15 smrk canyon/šedá, 120x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Postel FARGO 15 smrk canyon/šedá, 120x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz