Sale!

Sconto Postel LOTTE světle šedá, 160×200 cm

26,999 

Našli jsme Sconto Postel LOTTE světle šedá, 160×200 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 37999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 535c0dbb9584 Kategorie:

Popis

Postel LOTTE jde zaručeně ruku v ruce se **současnými trendy** designového nábytku. Příjemné odstíny barev látky MELVA v kombinaci s **nožkami z masivního dubového dřeva** vytváří nadčasový kontrast a rozzáří vaši ložnici. **Prošívané čelo** postele poskytne pohodlné opírání během čtení vašich oblíbených knih. Postel je očalouněna látkou MELVA, která vyniká svými **hydrofobními vlastnostmi**, **přírodním vzhledem**, **snadnou údržbou** a ekologickým způsobem výroby. Součástí balení jsou i **lamelové rošty** s nastavitelnou tuhostí v oblasti beder a zpevňujícím středovým bodem. Pod **rošty**, najdete v rámu postele **úložné prostory** pro lůžkoviny, sezónní oblečení a drobné sportovní vybavení. Ušetříte tak spoustu místa v šatních skříních! Stačí z naší široké nabídky vybrat matraci a vaše lůžko bude kompletní. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Postel LOTTE světle šedá, 160x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Postel LOTTE světle šedá, 160x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz