Sale!

Sconto Postel NACHES světle šedá/grafit, 180×200 cm

14,999 

Našli jsme Sconto Postel NACHES světle šedá/grafit, 180×200 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 20999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: f473e3daffd4 Kategorie:

Popis

Postel NACHES slouží funkčně i esteticky. Můžete si zvolit barvu rámu postele ve světle šedém provedení nebo dekoru prkenný dub, obě varianty jsou doplněny čelem a přední stranou s nohama v odstínu barvy grafit. Čelo o výšce 96 cm, které vede až k zemi a přispívá tak ke stabilitě postele, je nad ložnou plochou čalouněné s vlnitým efektem, který vytváří luxusní dojem. Základem postele je ložná plocha o rozměrech 180 x 200 cm. Celková konstrukce postele, se středovou latí s výškově nastavitelnou nohou uprostřed, se snáze přizpůsobí výšce matrace spolu s roštem, které bez starostí vyberete v naší nabídce a které budou nejlépe odpovídat vašim individuálním potřebám. Je vyrobena z kvalitního a odolného lamina. Pro doplnění úložného prostoru k posteli doporučujeme noční stolek NACHES. Snadná a rychlá montáž. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Postel NACHES světle šedá/grafit, 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Postel NACHES světle šedá/grafit, 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz