Sale!

Sconto Postel POTENZA hnědá, 180×200 cm

19,999 

Našli jsme Sconto Postel POTENZA hnědá, 180×200 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 27999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 420cc70fce64 Kategorie:

Popis

Boxspring postel POTENZA vás zaujme moderním vzhledem a vysokým prošívaným čelem. Postel se skládá ze tří vrstev. Jádro postele tvoří bonell-pružinový box, který zabezpečuje pohodlný spánek a bodové kopírování těla. Druhou vrstvu tvoří volně vložené pružinové matrace taštičkového typu, které zajišťují výborné kopírování těla uživatele. Tuto matraci si oblíbí především příznivci tužších matrací. Potah matrací je snímatelný a lehce čistitelný, údržba potahu je tedy velmi nenáročná. Poslední vrstvu tvoří topper- vrchní krycí matrace z kvalitní PUR pěny. Vrchní vrstva chrání matraci před proložením a prodlužuje tak její životnost. Celkovou stabilitu postele zajišťují dvě pochromované nohy a jedna středová noha. Postel je k dispozici ve více barevných provedeních a rozměrech ložné plochy. Určitě si tak vyberete i vy ideální variantu pro váš spánek. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Postel POTENZA hnědá, 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Postel POTENZA hnědá, 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz