Sale!

Sconto Postel s nebesy GOA mangovník/akácie/kovové aplikace, 180×200 cm

25,999 

Našli jsme Sconto Postel s nebesy GOA mangovník/akácie/kovové aplikace, 180×200 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 31499.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: c134d13a3424 Kategorie:

Popis

Postel GOA s nebesy a k tomu v exotickém designu nadchne milovníky přírodních materiálů. Jedinečný vzhled vnese do vaší ložnice atmosféru vzdálených zemí. Je vyrobena v kombinaci masivního dřeva z akácie a mangovníku s povrchovou úpravou "Shabby-Look" – efekt použitého nábytku s odstíny jemných barev. Díky ručnímu zpracování a ponechání přirozených vad dřeva se stává každý kus z řady GOA jedinečným. Doporučujeme si prohlédnout celý stejnojmenný program, kde najdete ještě více kousků, se kterými můžete tuto kouzelnou postel zkombinovat. Matraci a rošt je třeba dokoupit samostatně. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Postel s nebesy GOA mangovník/akácie/kovové aplikace, 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Postel s nebesy GOA mangovník/akácie/kovové aplikace, 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz