Sale!

Sconto Postel s nočním stolkem SCALLA bílá, 90×200 cm

9,499 

Našli jsme Sconto Postel s nočním stolkem SCALLA bílá, 90×200 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 11199.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 413802dad06a Kategorie:

Popis

**Jednolůžková postel SCALLA** ve variabilním setu s nočním stolkem zaujme svými jednoduchými liniemi a praktičností. Postel se díky svému rozměru skvěle hodí do studentských či dětských pokojů. Je vyrobená z **masivního** bytelného **borovicového dřeva**, které je pro větší životnost lakované. Postel disponuje **úložným prostorem** ve formě **3 postelových zásuvek** různých velikostí. Postel nabízí také spoustu **odkládacího místa** na nejrůznější dekorace či knihy. Součástí postele je **laťkový rošt**, který zajišťuje celkovou a dobrou stabilitu při ležení. K posteli patří praktický **noční stolek** se 2 zásuvkami. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Postel s nočním stolkem SCALLA bílá, 90x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Postel s nočním stolkem SCALLA bílá, 90x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz