Sale!

Sconto Postel s nočními stolky MAESTRO dub sanremo tmavý, 180×200 cm

9,499 

Našli jsme Sconto Postel s nočními stolky MAESTRO dub sanremo tmavý, 180×200 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 11999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: b0fb56f1ba63 Kategorie:

Popis

Set postele a dvou nočních stolků MAESTRO vytváří dobrý základ ložnice. Nábytek je vyroben z moderního foliovaného dřevěného materiálu a povrchovou úpravu lze zvolit v bílé, nebo ve světlém či tmavém dekoru dubu sanremo, který interiér zútulní. Na atmosféře mu dodá i stylový a zároveň praktický doplněk ve formě LED osvětlení zabudovaného do čela postele. Noční stolky disponují úložným prostorem ve formě tří zásuvek. Součástí samotné postele jsou pak dvě široké zásuvky na kolečkách vhodné například k uložení lůžkovin. Matrace a rošt nejsou součástí balení, je proto třeba zakoupit je zvlášť. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Postel s nočními stolky MAESTRO dub sanremo tmavý, 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Postel s nočními stolky MAESTRO dub sanremo tmavý, 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz