Sale!

Sconto Postel s nočními stolky SCALLA borovice, 140×200 cm

16,999 

Našli jsme Sconto Postel s nočními stolky SCALLA borovice, 140×200 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 19759.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 720ba51c483f Kategorie:

Popis

**Dvoulůžková postel SCALLA** ve variabilním setu s nočními stolky zaujme svými jednoduchými liniemi a praktičností. Postel se díky univerzálním designu hodí jak do ložnice, tak do studentského či dětského pokoje. Je vyrobená z **masivního** bytelného **borovicového dřeva**, které je pro větší životnost lakované. Postel disponuje **úložným prostorem** ve formě **8 postelových zásuvek** různých velikostí. Postel nabízí také spoustu **odkládacího místa** na nejrůznější dekorace či knihy. Součástí postele je **laťkový rošt**, který zajišťuje celkovou a dobrou stabilitu při ležení. K posteli patří 2 praktické **noční stolky** se 2 zásuvkami. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Postel s nočními stolky SCALLA borovice, 140x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Postel s nočními stolky SCALLA borovice, 140x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz