Sale!

Sconto Postel s nočními stolky VENEDIG bílá/patina, 180×200 cm

9,499 

Našli jsme Sconto Postel s nočními stolky VENEDIG bílá/patina, 180×200 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 12499.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 780013fe4b75 Kategorie:

Popis

Výběru nábytku do ložnice věnujte zvýšenou pozornost a obklopte se takovým vybavením, které ve vás zanechává příjemný dojem a zároveň zútulní celou místnost. Řešením může být nábytkový program VENEDIG, který vás okouzlí romantickou atmosférou Provence stylu. K autenticitě francouzského venkova přispívá bílé provedení s charakteristickým omšelým rázem, který dotváří záměrný efekt opotřebení. Objevte pohodlí postele VENEDIG s jednoduchou konstrukcí rámu postele s vysokým čelem a bočnicí. Pro kompletní lůžko si sami vyberete rošt a matraci z naší nabídky, které nejlépe splní požadavky na vaše pohodlí a zdravý spánek. Součástí jsou také 2 noční stolky s úložným prostorem v podobě jedné zásuvky s kovovou decentně zdobenou úchytkou a integrovaného otevřeného úložného prostoru. Kvalitní povrchová úprava je nenáročná na údržbu. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Postel s nočními stolky VENEDIG bílá/patina, 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Postel s nočními stolky VENEDIG bílá/patina, 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz