Sale!

Sconto Postel SAVANNA dub artisan/grafit, 180×200 cm

21,999 

Našli jsme Sconto Postel SAVANNA dub artisan/grafit, 180×200 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 29999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 682fe2f0abb1 Kategorie:

Popis

Vneste do vaší ložnice především komfort a funkčnost v moderním stylu, který podtrhuje barevná kombinace antracitové barvy s dekorem dubu artisan a kvalitní materiál lamino. Postel SAVANNA se stabilní konstrukcí je z jedné strany podpořena kovovou nohou ve tvaru U a z druhé strany celočalouněným čelem, které vede až k zemi. Boční strany čela jsou zakončeny vkusným zaoblením. Velkou předností a elementem, který stojí za zmínku je integrované LED osvětlení na obou stranách čela postele, které určitě využijete při čtení a v jiných situacích. Součástí postele jsou také dva noční stolky, každý s úložným prostorem v podobě jedné zásuvky. Celková konstrukce postele, se středovou latí s výškově nastavitelnou nohou uprostřed, se snáze přizpůsobí výšce matrace spolu s roštem, které také bezstarostně vyberete v naší nabídce a které tak budou nejlépe odpovídat vašim individuálním potřebám. Sami si zvolíte rozměr lůžka z naší nabídky variant. Snadná a rychlá montáž. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Postel SAVANNA dub artisan/grafit, 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Postel SAVANNA dub artisan/grafit, 180x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz