Sale!

Sconto Postel TRIENT borovice andersen/dub artisan, 100×200 cm

7,299 

Našli jsme Sconto Postel TRIENT borovice andersen/dub artisan, 100×200 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 9999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 399d4e4553eb Kategorie:

Popis

Postel TRIENT je vyrobena v příjemném stylu Provence. Odlehčující bílý odstín dekoru borovice andersen je doplněn výraznějším dekorem dubu artisan v podobě hran. Čelo postele je vysoké 98 cm a konkrétní rozměr ložné plochy si vyberete z naší nabídky variant. K celkové stabilitě postele přispívají 4 nohy. Stěna přední strany postele spolu s čelem jsou doplněny jednoduchým zdobením. Materiál je nenáročný na údržbu. Aby byla vaše postel kompletní z naší nabídky si určitě vyberete ideální matraci i rošt. Doplňujícím úložným prostorem k posteli je noční stolek TRIENT. Snadná a rychlá montáž. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Postel TRIENT borovice andersen/dub artisan, 100x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Postel TRIENT borovice andersen/dub artisan, 100x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz