Sale!

Sconto Předsíňová sestava FINISTER černá/hnědá

3,499 

Našli jsme Sconto Předsíňová sestava FINISTER černá/hnědá ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 4499.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 34109a3b11c7 Kategorie:

Popis

Předsíňová sestava FINISTER v industriálním stylu vnese do vašeho domova nádech starých továren. Kovová konstrukce s rustikální hnědou barvou vytváří příjemný kontrast, který zútulní každý interiér. Záleží jen na vás, zda sestavu umístíte do předsíně, šatny, nebo ložnice. Moderní věšák s botníkem se bude skvěle vyjímat v každé místnosti. Klobouky, kabáty, bundy a kabelky můžete zavěsit na 9 kovových háčků. Předsíňová sestava je bavíc vybavena kovovou tyčí v horní části věšáku, na kterou můžete zavěsit ramínka s oblečením. Se zmačkanými saky se tak můžete rozloučit. Boty najdou svoje místo v botníku, který se skládá ze dvou mřížovaných polic. Každá z nich pojme minimálně 3 páry bot. Odkládací plocha nad botníkem je nejen dalším úložným prostorem do vaší předsíně, ale zároveň chytrým řešením místa pro sezení. Obouvání bot díky sestavě FINISTER tak bude mnohem snazší. Nastavitelné nohy vyrovnávají drobné podlahové nerovnosti. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Předsíňová sestava FINISTER černá/hnědá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Předsíňová sestava FINISTER černá/hnědá - nábytek SCONTO nábytek.cz