Sale!

Sconto Předsíňová skříň TERRY dub riviera/bílé sklo

16,499 

Našli jsme Sconto Předsíňová skříň TERRY dub riviera/bílé sklo ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 21499.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 4c475dd29444 Kategorie:

Popis

Předsíňová skříň TERRY porazí hravě chaos a nepořádek, který dokáží napáchat rozházené boty a svršky v předsíni. Jednoduché, čisté linie a skleněná dvířka v kombinaci s dřevěným korpusem působí jemně a opticky rozjasní i menší předsíň či vstupní prostor. Díky dělenému prostoru, který si podle potřeby můžete výškově upravit, budete mít stále přehled. Dopřejte trochu hýčkání i svým uším a užijte si tiché dovírání dveří, které oceníte obzvlášť, pokud si budou boty vybírat ze skříně vaše ratolesti. Nechybí ani zrcadlo, takže při odchodu můžete omrknout, zda je váš outfit v pořádku. Vaše předsíň či hala bude díky skříni TERRY za každé okolnosti působit organizovaně a čistě. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Předsíňová skříň TERRY dub riviera/bílé sklo - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Předsíňová skříň TERRY dub riviera/bílé sklo - nábytek SCONTO nábytek.cz