Sale!

Sconto Předsíňová skříň TERRY II dub riviera/bílé sklo, horní deska skleněná

17,499 

Našli jsme Sconto Předsíňová skříň TERRY II dub riviera/bílé sklo, horní deska skleněná ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 22499.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 025a02b7478a Kategorie:

Popis

Předsíňová skříň TERRY II si poradí hravě s rozházenými boty a svršky v předsíni. Jednoduché, čisté linie a skleněná dvířka a horní deska v kombinaci s dřevěným korpusem působí jemně a opticky rozjasní i menší předsíň či vstupní prostor. Díky dělenému prostoru, který si podle potřeby můžete výškově upravit, budete mít stále přehled. Dopřejte trochu hýčkání i svým uším a užijte si tiché dovírání dveří, které oceníte obzvlášť, pokud si budou boty vybírat ze skříně vaše ratolesti. Nechybí ani zrcadlo, takže při odchodu můžete omrknout, zda je váš outfit v pořádku. Vaše předsíň či hala bude díky skříni TERRY II za každé okolnosti působit organizovaně a čistě. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Předsíňová skříň TERRY II dub riviera/bílé sklo, horní deska skleněná - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Předsíňová skříň TERRY II dub riviera/bílé sklo, horní deska skleněná - nábytek SCONTO nábytek.cz