Sale!

Sconto Předsíňová skříň TERRY III bílá matná/bílé sklo, horní deska tvrzené sklo

11,999 

Našli jsme Sconto Předsíňová skříň TERRY III bílá matná/bílé sklo, horní deska tvrzené sklo ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 15499.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 2117c41da12b Kategorie:

Popis

Předsíňová skříň TERRY III porazí hravě chaos a nepořádek, který dokáží napáchat rozházené boty a svršky v předsíni. Jednoduché, čisté linie a skleněná dvířka v kombinaci s dřevěným korpusem působí jemně a opticky rozjasní i menší předsíň či vstupní prostor. Díky dělenému prostoru, který si podle potřeby můžete výškově upravit, budete mít stále přehled. Dopřejte trochu hýčkání i svým uším a užijte si tiché dovírání dveří, které oceníte obzvlášť, pokud si budou boty vybírat ze skříně vaše ratolesti. Se skříní TERRY III bude váš vstupní prostor působit organizovaně čistě. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Předsíňová skříň TERRY III bílá matná/bílé sklo, horní deska tvrzené sklo - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Předsíňová skříň TERRY III bílá matná/bílé sklo, horní deska tvrzené sklo - nábytek SCONTO nábytek.cz