Sale!

Sconto Předsíňová skříň VALLE bílá matná/dub

24,999 

Našli jsme Sconto Předsíňová skříň VALLE bílá matná/dub ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 31999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 40197b5a41c6 Kategorie:

Popis

Přemýšlíte kam umístit všechny ty boty a kabáty a zároveň zachovat předsíní její reprezentativní vzhled a jedinečnou atmosféru? Policová skříň VALLE zajistí perfektní zázemí pro odložené boty i kabáty. Díky dělenému a členěnému prostoru budete mít stále přehled. **Kombinace neutrální barvy a dekoru dřeva** vnese do vaší předsíně pohodu venkova. Přední plocha s frézováním a ozdobné pilastry v dekoru dřeva jsou typickými znaky pro nábytek inspirovaný venkovským stylem. **Police a výsuvná šatní tyč** krytá dvířky zajistí dostatečný a variabilní úložný prostor. Ve spojení s dalšími elementy stejnojmenné kolekce vytvoří skříň VALLE uvítací prostor v jednotném designu. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Předsíňová skříň VALLE bílá matná/dub - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Předsíňová skříň VALLE bílá matná/dub - nábytek SCONTO nábytek.cz