Sale!

Sconto Regál ANGEL 11 dub craft bílý

3,299 

Našli jsme Sconto Regál ANGEL 11 dub craft bílý ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 4249.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 34f40d2b6486 Kategorie:

Popis

Program ANGEL je moderním řešením nejen pro mladé lidi, ale pro všechny, kteří upřednostňují spojení jemného barevného provedení a moderního stylu a zároveň nenáročnou údržbu. Nábytek je totiž vyroben z odolného lamina, pro které jsou typické vlastnosti jako zvýšená odolnost proti teplu i vlhku, při správném zacházení se jedná o materiál s dlouhou životností. Vysoký regál ANGEL 11 poskytuje dostatek úložného prostoru, který je rozvržen do 3 vložených polic, které vytváří otevřený typ úložného a odkládacího prostoru zároveň, a do 3 zásuvek v dolní části regálu. Každá police i zásuvka snese zátěž až do 5 kg. Důležitým rozměrem je hloubka, která je v tomto případě 41 cm. Tento víceúčelový regál určitě naplní vaše očekávání z hlediska praktičnosti a funkčnosti. Bezúchytový nábytek působí čistým dojmem, otvírání zásuvek usnadňují drážky. Snadná a rychlá montáž. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Regál ANGEL 11 dub craft bílý - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Regál ANGEL 11 dub craft bílý - nábytek SCONTO nábytek.cz