Sale!

Sconto Regál ANGEL 11 dub craft bílý

4,249  3,299 

Našli jsme Sconto Regál ANGEL 11 dub craft bílý ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 4249.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 34f40d2b6486 Kategorie:

Popis

Program ANGEL je moderním řešením nejen pro mladé lidi, ale pro všechny, kteří upřednostňují spojení jemného barevného provedení a moderního stylu a zároveň nenáročnou údržbu. Nábytek je totiž vyroben z odolného lamina, pro které jsou typické vlastnosti jako zvýšená odolnost proti teplu i vlhku, při správném zacházení se jedná o materiál s dlouhou životností. Vysoký regál ANGEL 11 poskytuje dostatek úložného prostoru, který je rozvržen do 3 vložených polic, které vytváří otevřený typ úložného a odkládacího prostoru zároveň, a do 3 zásuvek v dolní části regálu. Každá police i zásuvka snese zátěž až do 5 kg. Důležitým rozměrem je hloubka, která je v tomto případě 41 cm. Tento víceúčelový regál určitě naplní vaše očekávání z hlediska praktičnosti a funkčnosti. Bezúchytový nábytek působí čistým dojmem, otvírání zásuvek usnadňují drážky. Snadná a rychlá montáž. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Regál ANGEL 11 dub craft bílý - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Regál ANGEL 11 dub craft bílý - nábytek SCONTO nábytek.cz