Sale!

Sconto REGÁL ZENO ořech amber/satinované sklo barva čedič, 2 dvířka

6,499 

Našli jsme Sconto REGÁL ZENO ořech amber/satinované sklo barva čedič, 2 dvířka ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 9199.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 35d28e517c79 Kategorie:

Popis

Regál ZENO představuje na pohled příjemný nábytek stavěný do moderně zařízené jídelny či obývacího pokoje. To má na svědomí satinované sklo čedičové barvy v kombinaci s přírodním vzhledem dekoru ořechu amber. Díky tomu regál působí až harmonickým dojmem. Dvoje dvířka a jedna otevřená přihrádka nabízí dostatek prostoru pro vaše věci. Dvířka jsou opatřena kovovými úchytkami černé barvy v matném provedení. Otevřená přihrádka je vybavena praktickým LED osvětlením, které zvýrazní vystavené předměty. Zútulněte svůj domov dalším nábytkem ze stejnojmenného programu ZENO, který vám pomůže vytvořit příjemné zázemí jídelny nebo obývacího pokoje. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto REGÁL ZENO ořech amber/satinované sklo barva čedič, 2 dvířka - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto REGÁL ZENO ořech amber/satinované sklo barva čedič, 2 dvířka - nábytek SCONTO nábytek.cz