Sale!

Sconto Rohová postel APOLONIE levá, dub/světlý ořech, 140×200 cm

26,999 

Našli jsme Sconto Rohová postel APOLONIE levá, dub/světlý ořech, 140×200 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 36999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 12b078560309 Kategorie:

Popis

Rohová postel APOLONIE se díky svému **modernímu vzhledu** hodí do jakéhokoliv interiéru. Postel je v několika barevných variantách a rozměrech lůžka, vybere si tudíž každý zákazník. **Rohové provedení** umožňuje postel umístit kamkoliv, dle dispozic vašeho interiéru. Čela postele mají praktické využití, pokud umístíte postel do dětského pokoje, děti si laťky mohou obložit hračkami, nebo na ně zavěsit menší lampičku. Dospělí naopak ocení vystlání bočnic polštáři pro pohodlné opírání během čtení jejich oblíbené knihy. Matraci a rošt si můžete vybrat z naší široké nabídky, aby byla vaše postel kompletní. Postel je z **masivního dřeva**, které má vysokou nosnost, odolnost a je nenáročné na údržbu. **Povrchová olejová úprava** dřevo napouští a takto ošetřená postel poskytuje odolnost proti oděru. Důvod, proč je tato úprava oblíbená spočívá ve skutečnosti, že škrábance nejsou viditelné a hlubší stopy se dají odstranit čištěním a místní opravou. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Rohová postel APOLONIE levá, dub/světlý ořech, 140x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Rohová postel APOLONIE levá, dub/světlý ořech, 140x200 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz