Sale!

Sconto Rohová šatní skříň ALEXA dub sonoma, 1dvéřová

6,999 

Našli jsme Sconto Rohová šatní skříň ALEXA dub sonoma, 1dvéřová ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 7969.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: be1624ac0104 Kategorie:

Popis

**Rohová šatní skříň ALEXA** zaujme svým stylem a praktickými prvky. Jednobarevný a jednoduchý design se hodí do jakkoli zařízeného interiéru. Díky **všestrannému provedení** je skříň vhodná jak do ložnice, tak do šatny. Navíc se díky rohovému provedení skvěle hodí i do menších prostorů. Skříň má **1 otočné dveře**, za nimiž se nachází vnitřní vybavení. To je sestaveno z **5 vložených polic** a **1 šatní tyče**. **Decentní úchytky** usnadňují otevírání jednotlivých částí skříně. Skříň je vyrobena z **laminovaného dřevěného materiálu**, který je nenáročný na údržbu. Horní rámová lišta je součástí balení. Boční rámovou lištu lze dokoupit zvlášť. Chcete mít interiér sjednocený do jednoho stylu? Podívejte se na další nábytek ze stejnojmenného nábytkového programu ALEXA. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Rohová šatní skříň ALEXA dub sonoma, 1dvéřová - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Rohová šatní skříň ALEXA dub sonoma, 1dvéřová - nábytek SCONTO nábytek.cz