Sale!

Sconto Rohová šatní skříň ARIANNA alpská bílá/vysoký lesk, 100 cm

11,999 

Našli jsme Sconto Rohová šatní skříň ARIANNA alpská bílá/vysoký lesk, 100 cm ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 16499.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 5b015091f9c3 Kategorie:

Popis

Základním předpokladem uspořádání vašeho šatníku je promyšlený systém ukládání. K tomu vám bude sloužit moderní rohová šatní skříň ARIANNA. Vnitřní prostor je rozdělen do 2 různě velkých bloků o rozměrech 45/90 cm. Nábytkové elementy, jako jsou uvnitř vložené celkem 4 police spolu s 1 šatní tyčí, umožňují dobrý přehled a snadný přístup ke všem uloženým věcem. Z vnější strany oceníte zrcadlové, které zároveň opticky zvětší prostor. Skříň je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu ve vysokém lesku. Decentní úchytky usnadňují otevírání. Snadná a rychlá montáž. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Rohová šatní skříň ARIANNA alpská bílá/vysoký lesk, 100 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Rohová šatní skříň ARIANNA alpská bílá/vysoký lesk, 100 cm - nábytek SCONTO nábytek.cz