Sconto Rohová šatní skříň POK PO-01 vícebarevná

11,499 

Našli jsme Sconto Rohová šatní skříň POK PO-01 vícebarevná ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 11499.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 0282da05047a Kategorie:

Popis

**Rohová šatní skříň** POK PO-01 je designovým a zároveň multifunkčním prvkem do dětského pokoje. Kombinace šedé, bílé a černé barvy společně s úchyty z masivu vytváří příjemný kontrast, který zútulní interiér. Rohová skříň disponuje **úložným prostorem za otočnými dveřmi**. Uvnitř skříně je k dispozici **8 polic s šatní tyčí**. Rohové provedení **šetří místo** v dětském pokoji a vašim ratolestem tak zůstane více volného prostoru na hraní. Nábytek je vyroben z **odolné laminované desky** zakončené odolnou **hranou ABS**. Hrany plní funkci především ochrannou, a to zejména proti mechanickému poškození a vnikání vlhkosti do materiálu. Skříň můžete kombinovat s dalšími kusy nábytku z **programu POK**. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Rohová šatní skříň POK PO-01 vícebarevná - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Rohová šatní skříň POK PO-01 vícebarevná - nábytek SCONTO nábytek.cz