Sale!

Sconto Šatní skříň ALEXA dub sonoma, 2dvéřová

5,699 

Našli jsme Sconto Šatní skříň ALEXA dub sonoma, 2dvéřová ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 6559.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 26ffea5ee799 Kategorie:

Popis

**Šatní skříň ALEXA** zaujme svým stylem a praktickými prvky. Jednobarevný a jednoduchý design se hodí do jakkoli zařízeného interiéru. Díky **všestrannému provedení** je skříň vhodná jak do ložnice, tak do šatny. Skříň má **2 otočné dveře**, za nimiž se nachází vnitřní vybavení. To je sestaveno z **1 vložené police** a **1 šatní tyče**. **Decentní úchytky** usnadňují otevírání jednotlivých částí skříně. Skříň je vyrobena z **laminovaného dřevěného materiálu**, který je nenáročný na údržbu. Horní rámová lišta je součástí balení. Boční rámovou lištu lze dokoupit zvlášť. Chcete mít interiér sjednocený do jednoho stylu? Podívejte se na další nábytek ze stejnojmenného nábytkového programu ALEXA. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň ALEXA dub sonoma, 2dvéřová - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň ALEXA dub sonoma, 2dvéřová - nábytek SCONTO nábytek.cz