Sale!

Sconto Šatní skříň ALYSSA stříbrná jedle/grafit, 2 zrcadla

18,999 

Našli jsme Sconto Šatní skříň ALYSSA stříbrná jedle/grafit, 2 zrcadla ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 23999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 03060608be3f Kategorie:

Popis

Šatní skříň ALYSSA vnese do vaší ložnice kouzlo starých továren. Kontrast dekoru stříbrné jedle a chladné grafitové barvy vytváří společně kovovými elementy **industriální design**, který bude zajímavým prvkem vaší ložnice. **Zrcadlové dveře** opticky zvětší interiér a dodají skříni na eleganci. Vnitřní vybavení skříně je rozděleno na tři části. Největší část úložného prostoru je za posuvnými dveřmi v prostřední části skříně. Skládá ze **2 šatních tyčí** a **2 vložených polic** v horní části skříně. Boční části jsou užší a každá ukrývá za otočnými dveřmi **4 police**. Skříň je vyrobena z **laminovaného materiálu**, který je nenáročný na údržbu. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň ALYSSA stříbrná jedle/grafit, 2 zrcadla - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň ALYSSA stříbrná jedle/grafit, 2 zrcadla - nábytek SCONTO nábytek.cz