Sale!

Sconto Šatní skříň ALYSSA stříbrná jedle/grafit, 272 cm, bez zrcadla

14,999 

Našli jsme Sconto Šatní skříň ALYSSA stříbrná jedle/grafit, 272 cm, bez zrcadla ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 20999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: cd7723b60b2d Kategorie:

Popis

Vytvořte si moderní ložnici v jednoduchém stylu s industriálními prvky. Program ALYSSA kombinuje barvu chladnějšího odstínu grafit a teplého přírodního dekoru stříbrné jedle spolu s kovovými elementy v černé barvě. Šatní skříň ALYSSA, o šířce 272 cm a hloubce 65 cm, vám poskytne dostatečně velký úložný prostor, který je rozdělen do 4 hlavních částí. Dvě větší části uprostřed s posuvnými dveřmi obsahují každá jednu šatní tyč a nad ní vloženou polici. Boční části jsou užší a každá ukrývá za otočnými dveřmi 4 police. Sami si zvolíte, jestli upřednostňujete variantu se zrcadlem nebo bez. Snadná a rychlá montáž. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň ALYSSA stříbrná jedle/grafit, 272 cm, bez zrcadla - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň ALYSSA stříbrná jedle/grafit, 272 cm, bez zrcadla - nábytek SCONTO nábytek.cz