Sale!

Sconto Šatní skříň ARIANNA dub sonoma, 4 dveře, 2 zrcadla

9,999 

Našli jsme Sconto Šatní skříň ARIANNA dub sonoma, 4 dveře, 2 zrcadla ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 12499.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 1b78ef131cf3 Kategorie:

Popis

Základním předpokladem uspořádání vašeho šatníku je promyšlený systém ukládání. Moderní šatní skříň ARIANNA vám s tím pomůže. Elegantní propojení dekoru dubu a **zrcadlových dveří** působí nejen elegantně ale zároveň opticky zvětší váš interiér. Nábytkové elementy, jako jsou uvnitř **2 vložené police** společně s **2 šatními tyčemi**, zajišťují přehlednost a snadný přístup ke všem uloženým věcem. Skříň je vyrobena z laminovaného dřevěného materiálu, který je nenáročný na údržbu a je vhodný pro každodenní používání. Decentní **úchytky** usnadňují otevírání. Lze vytvářet kompletní skříňové sestavy s ostatními skříněmi ze stejnojmenného programu ARIANNA. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň ARIANNA dub sonoma, 4 dveře, 2 zrcadla - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň ARIANNA dub sonoma, 4 dveře, 2 zrcadla - nábytek SCONTO nábytek.cz