Sale!

Sconto Šatní skříň AUBREE alpská bílá/šedá, 2 dveře

5,999 

Našli jsme Sconto Šatní skříň AUBREE alpská bílá/šedá, 2 dveře ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 6999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: accbc02920e4 Kategorie:

Popis

Šatní skříň AUBREE vám poskytne efektivně organizovaný úložný prostor, který lze využít především v ložnici nebo také v předsíni. Příjemná kombinace odstínu alpské bílé a šedé barvy vytváří neutrální dojem. Skříň tak snadno zapadne do jakéhokoliv interiéru. **Zrcadlové dveře** opticky zvětšují interiér. Vnitřní vybavení skříně zahrnuje 2 vložené police, 1 šatní tyč a 2 prostorné zásuvky, které jsou vybaveny kuličkovými pojezdy a vodícími kolejnicemi pro zajištění tichého dovírání. **Laminovaný povrch** zaručuje snadnou údržbu a dlouhou životnost. Pro snadné otevírání skříně slouží úchytky jednoduchého tvaru. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň AUBREE alpská bílá/šedá, 2 dveře - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň AUBREE alpská bílá/šedá, 2 dveře - nábytek SCONTO nábytek.cz