Sale!

Sconto Šatní skříň AUBREE alpská bílá/šedá, 2-dveřová s 1 zrcadlem

4,999 

Našli jsme Sconto Šatní skříň AUBREE alpská bílá/šedá, 2-dveřová s 1 zrcadlem ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 6999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 85dfe770fee3 Kategorie:

Popis

Šatní skříň AUBREE vám poskytne efektivně organizovaný úložný prostor, který lze využít především v ložnici nebo také v předsíni. Je jen na vás jakou velikost této skříně zvolíte a jak velký úložný prostor zrovna potřebujete. Příjemná kombinace odstínu alpské bílé a šedé barvy vytváří neutrální dojem, snadno tak zapadne do jakéhokoliv interiéru. Zásuvky s kuličkovými pojezdy a kovovými vodícími kolejnicemi zajišťují tichý chod. Tištěný povrch zaručuje snadnou údržbu a dlouhou životnost. Pro snadné otevírání skříně slouží úchytky jednoduchého tvaru. Vnitřní vybavení skříně a počet dvířek bez i se zrcadlem z vnější strany se odvíjí od velikosti jednotlivých variant skříně. Jednoduchá a rychlá montáž. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň AUBREE alpská bílá/šedá, 2-dveřová s 1 zrcadlem - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň AUBREE alpská bílá/šedá, 2-dveřová s 1 zrcadlem - nábytek SCONTO nábytek.cz