Sale!

Sconto Šatní skříň AULIN dekor dub sonoma

8,379  6,399 

Našli jsme Sconto Šatní skříň AULIN dekor dub sonoma ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 8379.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: d65f393805cc Kategorie:

Popis

Trápí vás málo místa nebo potřebujete vyřešit nedostatek úložných prostor? Nábytek AULIN v oblíbeném dekoru dub sonoma představuje nejenom hezký, ale i mimořádně praktický a funkční program do vaší ložnice – navržený tak, aby využil každý koutek na maximum. Atypická úzká skříň AULIN je ideální k zaklončení skříňové sestavy. Díky zkosenému tvaru skříně pak sestava nevyčnívá a lze ji umístit třeba i za vašimi pokojovými dveřmi. Uvnitř najdete 7 polic. Program AULIN je vyroben z dřevěných materiálů z udržitelných zdrojů. Speciální tištěný povrch zaručuje snadnou údržbu a dlouho životnost bez obav z odlupování, ke kterému může časem docházet u foliovaných či laminovaných povrchů Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň AULIN dekor dub sonoma - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň AULIN dekor dub sonoma - nábytek SCONTO nábytek.cz