Sale!

Sconto Šatní skříň BAYLEE alpská bílá, 4-dveřová se 2 zrcadly

11,999 

Našli jsme Sconto Šatní skříň BAYLEE alpská bílá, 4-dveřová se 2 zrcadly ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 15999.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 7ef7d784735d Kategorie:

Popis

Šatní skříň BAYLEE vám poskytne organizovaný a rozmanitý úložný prostor, který lze využít především v ložnici nebo šatně. Je jen na vás jakou velikost této skříně zvolíte, jak moc objemný úložný prostor potřebujete a využijete. Příjemný odstín alpské bílé barvy a jednoduchý design skříně společně vytváří neutrální dojem, snadno tak zapadne do každého interiéru. Zásuvky s kuličkovými pojezdy a kovovými vodícími kolejnicemi zajišťují tichý chod. Tištěný povrch zaručuje snadnou údržbu a dlouhou životnost. Vnitřní vybavení, počet zásuvek a dvířek a zároveň počet zrcadel na vnější straně dvířek se odvíjí od velikosti jednotlivých variant skříně. Jednoduchá a rychlá montáž. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň BAYLEE alpská bílá, 4-dveřová se 2 zrcadly - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň BAYLEE alpská bílá, 4-dveřová se 2 zrcadly - nábytek SCONTO nábytek.cz