Sale!

Sconto Šatní skříň BENETT dub sonoma, 2 dveře, 6 zásuvek, 1 zrcadlo

7,499 

Našli jsme Sconto Šatní skříň BENETT dub sonoma, 2 dveře, 6 zásuvek, 1 zrcadlo ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 10499.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 4997497ea401 Kategorie:

Popis

Prostornou šatní skříň BENETT snadno zkombinujete se zbytkem interiéru díky neutrální přírodní barvě a nadčasovému provedení. Úložný prostor se skládá z několika zásuvek a za otočnými dveřmi je vnitřní prostor rozdělen do hlavních bloků, ve kterých se nachází vybavení v podobě polic a šatních tyčí. Počet zásuvek, zrcadel, dveří a vybavení se odvíjí od šířky varianty skříně, kterou si zvolíte v naší nabídce. Decentní úchytky usnadňují otevírání. Tichý chod zásuvek s kuličkovými ložisky. Dřevěný materiál je opatřen speciální tištěnou povrchovou úpravou v dekoru dub sonoma, která není náročná na údržbu. Snadná a rychlá montáž. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň BENETT dub sonoma, 2 dveře, 6 zásuvek, 1 zrcadlo - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň BENETT dub sonoma, 2 dveře, 6 zásuvek, 1 zrcadlo - nábytek SCONTO nábytek.cz