Sale!

Sconto Šatní skříň BODRUM III dub/bílá

6,999 

Našli jsme Sconto Šatní skříň BODRUM III dub/bílá ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 9499.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: 4048b2073563 Kategorie:

Popis

Šatní skříň BODRUM III se díky svému **klasickému nadčasovému stylu** hodí do každého interiéru. Jednobarevný a jednoduchý design lehce **zkombinujete s ostatními klasickými druhy nábytku**. Skříň je velmi multifunkční a lze ji umístit do ložnice, předsíně, nebo šatny. Za pěti otočnými dveřmi najdete **8 vložených polic** pro uskladnění oblečení, lůžkovin, nebo jiných předmětů, které nepotřebujete mít zrovna na očích. Tři police jsou volně nastavitelné, můžete si tak vnitřní vybavení skříně zorganizovat podle sebe. Košile a šaty si můžete zavěsit na **šatní tyče**. Skříň disponuje kovovými úchyty a odolnými panty pro snadnou manipulaci. Skříň je vyrobena z **laminovaného dřevotřískového materiálu**, který je nenáročný na údržbu. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň BODRUM III dub/bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň BODRUM III dub/bílá - nábytek SCONTO nábytek.cz