Sale!

Sconto Šatní skříň CHARLENE III světlý dub

8,499 

Našli jsme Sconto Šatní skříň CHARLENE III světlý dub ideální kousek do vaší domácnosti. Aktuální cena je 11499.00 CZK Kč. Více najdete v partnerském e-shopu:

Katalogové číslo: d39fed539b3a Kategorie:

Popis

Šatní skříň CHARLENE III se díky svému **klasickému nadčasovému stylu** hodí do každého interiéru. Jednobarevný a jednoduchý design lehce **zkombinujete s ostatními klasickými druhy nábytku**. Skříň je velmi multifunkční a lze ji umístit do ložnice, předsíně, nebo šatny. Za šesti otočnými dveřmi najdete **6 vložených polic** pro uskladnění oblečení, lůžkovin, nebo jiných předmětů, které nepotřebujete mít zrovna na očích. Oblečení si můžete zavěsit i na dvě **šatní tyče**. Úložné prostory doplňují ještě **prostorné zásuvky** ve spodní části skříně. Skříň je vyrobena z **laminovaného dřevotřískového materiálu**, který je nenáročný na údržbu. Tento vybraný kus nábytku najdete ke koupi na e-shopu Sconto.cz.

Vlastnosti:

Máme pro vás i další fotografie:

Sconto Šatní skříň CHARLENE III světlý dub - nábytek SCONTO nábytek.cz Sconto Šatní skříň CHARLENE III světlý dub - nábytek SCONTO nábytek.cz